Росія завдала ударів по енергетичним об'єктам у чотирьох регіонах, з найгіршою ситуацією на Дніпропетровщині, повідомляє Міністерство енергетики.

Сьогодні у всіх регіонах України з 00:00 до 23:59 застосовуються графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.

Цю інформацію оприлюднило Міністерство енергетики України в понеділок, 24 листопада, повідомляє UAINFO.org.

Там повідомили, що агресор завдав удару по енергетичній інфраструктурі в Донецькій, Харківській, Чернігівській та Дніпропетровській областях.

Читайте також: Цілеспрямовані удари по енергетичному сектору: у Міненерго розповіли про нові методи агресорів.

Найскладніша ситуація склалась на Дніпропетровщині - без світла там понад 60 тисяч споживачів.

У Харківській області внаслідок атаки без електропостачання залишилося приблизно 10 тисяч споживачів.

"Фахівці в енергетичному секторі невтомно трудяться, аби якомога швидше відновити постачання електроенергії", - підкреслили в Міністерстві енергетики.

#Донецька область #споживач #Харківська область #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Бізнес #Графіка #Міністерство палива та енергетики України

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого в місті спалахнула пожежа.
Глава держави висловив занепокоєння щодо ймовірних масштабних нападів Російської Федерації на територію України.
15 квітня в Дніпрі оголошено днем скорботи.
Теги