Російська Федерація провела одну з найбільших атак на "Укрнафту", внаслідок якої було пошкоджено сім видобувних об'єктів.

Російські війська здійснили масштабну атаку на об'єкти АТ "Укрнафта", яке є частиною групи "Нафтогаз", завдавши ударів вночі по семи активам, що займаються видобутком нафти та газу на сході України.

"Зруйновано критично важливе для роботи компанії обладнання, що призвело до зупинки низки об'єктів і втрати суттєвих обсягів видобутку", - повідомила група "Нафтогаз" у п'ятницю.

Як повідомив в.о. голови правління "Нафтогазу" Сергій Федоренко, в ніч з 6 на 7 серпня стався один із найпотужніших обстрілів об'єктів "Укрнафти" за останній період.

"На щастя, постраждалих немає", - констатував він.

Крім того, протягом останньої доби противник здійснив удари по чотирьом автозаправним станціям UKRNAFTA в Запорізькій та Дніпропетровській областях. На щастя, клієнти та співробітники залишилися неушкодженими.

У "Нафтогазі" зазначили, що протягом семи місяців 2026 року Російська Федерація знищила 32 автозаправні станції UKRNAFTA та п'ять об'єктів АТ "Укргазвидобування".

#Росія #Запоріжжя #Дніпропетровська область #Природний газ #Нафта #«Нафтогаз» #«Укргазвидобування» #«Укрнафта»

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російська Федерація провела одну з найбільших атак на "Укрнафту", внаслідок якої було пошкоджено сім видобувних об'єктів.
Головною проблемою на території між Слов'янськом і Краматорськом є неефективна організація управління військовими силами, - зазначив Бутусов.
Російська Федерація провела одну з найзначніших атак на "Укрнафту", внаслідок чого постраждало сім об'єктів, що займаються видобутком.
Теги