Росія влаштувала масштабний напад на Дніпропетровську область, є жертви.

За інформацією Укрінформ, цю новину у Facebook озвучив Сергій Лисак, який очолює Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

"Ніч видалася жахливою. На область здійснено потужну комбіновану атаку. Внаслідок цієї атаки в Дніпрі загинув чоловік, а жінка отримала поранення", - зазначається в повідомленні.

Зруйнований багатоквартирний будинок. Пошкоджені виробничі об'єкти. Виникли вогневі спалахи, зокрема на парковці, де загорілися автомобілі.

У Дніпровському районі сталося кілька загорянь. Полум'я спалахнуло в торговому центрі, а також на підприємстві, де в різних місцях загорілася суха трава.

Загинула одна людина, ще четверо - отримали поранення.

На території Покровської громади Синельниківського району противник здійснив обстріл з систем залпового вогню. Внаслідок цього спалахнула пожежа.

На території Покровської громади Нікопольського району стався удар з FPV-дрона. Крім того, ворог також завдав удару по Марганецькій громаді.

За інформацією Укрінформу, цієї ночі російські військові здійснили тривалу атаку на Харків, яка тривала близько трьох годин, використовуючи різноманітні види зброї.

#Пожежа #Дніпро #Укрінформ #Харків #Нікопольський район #Озброєння #Атака #Торгівля #Дніпровський район, Київ

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Гроші згоріли або стали вологими: НБУ безкоштовно проводить обмін пошкоджених банкнот.
19 400 гривень на купівлю дров до 14 серпня: хто може розраховувати на фінансову підтримку для обігріву.
"Росія наближається до тривожного досягнення": Великобританія та Франція висловили осуд російських нападів у Чорному морі під час засідання Ради Безпеки ООН.
Теги