У багатьох областях знову запровадять вимкнення електроенергії: які графіки діятимуть 19 грудня.

Росіяни атакували енергооб'єкти у кількох областях України. Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання.

Цю інформацію озвучили в компанії "Укренерго".

Вночі противник здійснив атаки на енергетичні інфраструктури в кількох областях. Як наслідок, вранці без електрики залишилися споживачі в Одеській, Дніпропетровській, Сумській, Запорізькій та Донецькій областях. У тих місцях, де безпекова ситуація дозволяє, вже розпочато роботи з відновлення електропостачання. На інших об'єктах працівники енергетики чекають на дозвіл від силових структур для продовження робіт, – зазначається у повідомленні.

В більшості українських областей на даний момент впроваджені заходи щодо обмеження споживання: встановлені графіки зниження потужностей для промислових підприємств і бізнесу, а також відбуваються погодинні відключення електроенергії.

Згадаємо, що голова Державної інспекції енергетичного нагляду України Анатолій Замулко зазначив, що внаслідок масштабної атаки Росії на енергетичні об'єкти в ніч проти 6 грудня, українські атомні електростанції були змушені зменшити потужність виробництва електрики. За його словами, російські війська завдавали ударів по об'єктам, які відповідають за перерозподіл електроенергії між різними регіонами України.

#Донецька область #Росія #Росіяни #Дніпропетровська область #Військовослужбовці #Електрична енергія #Бізнес #Запорізька область #Одеська область #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Атомна електростанція

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги