Згідно з інформацією, наданою РБК-Україна, таку декларацію висловив Андрій Коваленко, керівник Центру по боротьбі з корупцією РНБО, у своєму Telegram-каналі.
"Удар, завданий Росією по заводу американської компанії Bunge в Дніпрі, не є випадковим, оскільки атаки з боку росіян на американські підприємства в Україні набирають системного характеру," - підкреслив він.
Коваленко нагадав про схожі атаки на азербайджанський бізнес в Україні, коли РФ "отримувала дипломатичні ляпаси" від Баку.
"Сьогодні Росія не змогла підтримати Мадуро у Венесуелі, що знову підкреслило її геополітичні слабкості. Відразу ж після цього стався значний удар", - зазначив він у своєму пості.
Глава Центру по боротьбі з корупцією РНБО провів паралель між Російською Федерацією та "малою собачкою, що гавкає на слона". Він зазначив, що російський лідер Володимир Путін перетворив агресивну державу на "незначну геополітичну собачку та сировинний додаток до Китаю".
#Дніпро #Росія #РБК-Україна #Бізнес #Telegram (сервіс обміну повідомленнями) #Володимир Путін #Рада національної безпеки і оборони України #Москва #Північна та Південна Америка #Китай (регіон) #Азербайджан #Баку #Геополітика #Венесуела #Ніколас Мадуро