17:14, 08.05.2020

COVID-19 став викликом всьому людству, і лікарі стали на першій лінії захисту

Рятуючи життя інших, вони ставлять під загрозу власне. Ми продовжуємо акцію #Дякуємомедікам

поділитись:
COVID-19 став викликом всьому людству, і лікарі стали на першій лінії захисту - фото 1

У «червоній» зони лікують хворих на COVID-19. Рівень небезпеки - вкрай високий. Один з героїв нашого часу - Дмитро Макаров. Анестезіолог Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова добровільно прийняв першу лінію боротьби з пандемією.

COVID-19 став викликом всьому людству, і лікарі стали на першій лінії захисту - фото 16284

 

"Я пішов за велінням совісті, я повз не міг пройти. Мені здалося, це єдиним вірним рішенням у даній ситуації і ні секунди я про нього не шкодую".


Він відмовився від звичного укладу життя і оселився в лікарні. Так рятує від небезпеки своїх близьких.

"Важко жити у відриві від своїх родичів - це найскладніше. Я вже більше місяця не бачився з сім'єю. Ми зідзвонюємося, листуємося, але, на жаль, відвідувати їх поки не можу".


Кожен день для Дмитра - боротьба за життя інших людей. У його відділенні перебувають хворі в критичних станах. І на щастя, заспокоює лікар, смертей не було.

"Основний інтерес роботи лікаря реаніматолога - це, коли ти сьогодні бачиш людину трупом буквально, але проходить тижнів зо два-три - він встає і з родичами за руку додому йде. Звичайно це найяскравіші емоційні моменти в нашій роботі".


За порятунок життя людей пора сказати лікарям ДЯКУЮ. Фонд Ріната Ахметова закликає всіх щиро подякувати медичним працівникам. Адже ризикуючи власним здоров'ям, вони стали в цілодобову оборону людських життів, а тому про історію їхнього подвигу повинна дізнатися вся Україна.