12:15, 15.06.2021

Для студентів Української академії лідерства металурги провели екскурсію

Подивилися на виробництво та дізналися чи в попиті робітничі професії. На Маріупольському комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест провели екскурсію для студентів Української академії лідерства. Що вразило молодь?

поділитись:
Для студентів Української академії лідерства металурги провели екскурсію - фото 1

Конверторний цех Маріупольського комбінату імені Ілліча. Аби подивитися, як працює металургійний гігант, сюди приїхали студенти зі всієї України. Під час екскурсії хлопці та дівчата подивилися, як виробляють сталь. А ще дізналися про історію створення комбінату. Розповіли молоді й про значимість робітничих професій.

Група Метінвест заохочує молодь освоювати робітничі професії. Уже підписала Меморандум з п'ятьма училищами та коледжами Маріуполя. А студенти, що навчаються на технічних спеціальностях, можуть розраховувати на стипендію від державами та компанії. Також на підприємствах обіцяють конкурентну зарплату.

Студенти та ментори Української академії лідерства розповіли: екскурсія комбінатом вразила.
Більше про програми для молоді від Групи Метінвест можна дізнатися у Центрі кар'єри, що розташовується у Маріуполі. А ще там спитають про ваш досвід роботи та запропонують актуальні вакансії.