10:30, 03.09.2020

Дмитро Белянський: На телеринку очікується кадрова сенсація року

У колективі каналу "Україна 24" очікується дуже гучне поповнення

поділитись:
Дмитро Белянський: На телеринку очікується кадрова сенсація року - фото 1

З моменту своєї появи на медіаринку країни в грудні минулого року телеканал "Україна 24" зумів залучити до своєї команди багато відомих українцям облич.

Про це розповів член наглядової ради "Медіа Групи Україна" Дмитро Белянський.

"Україна 24" змогла зробити унікальну пропозицію — запросити кращих професіоналів займатися тим, що їм цікаво, без будь-яких обмежень. Так, до нашої команди приєднався Євгеній Кисельов, який веде щонеділі о 22:00 щотижневу підсумкову аналітичну програму "Реальна політика". Тигран Мартиросян з великим суботнім інтерв'ю о 21:00 і підсумковою програмою про місцеві вибори "Україна обирає" о 21:00 щонеділі. Василь Голованов з програмою "Час Голованова" о 21:00 у будні. Віолетта Логунова з головним щоденним випуском новин "Україна сьогодні" о 20:00 у будні. Та багато інших", – говорить Белянський.

На додаток до цього після запуску проекту вдалося повернути колишніх працівників ТРК "Україна", які пішли на інші канали – Влада Грузинського, Юлію Галушку, Талу Калатай і Дарину Огір. Також в новому сезоні до команди "Україна 24" приєднується і Наташа Влащенко.

Однак в осінньому сезоні на глядачів здивують ще сильніше.

"Я відповідально скажу вам, що головна кадрова сенсація на ринку, пов'язана з нашими надбаннями в команду "Україна 24", ще попереду. Вона безперечно відбудеться цього року", – заінтригував Белянський.

Більше про те, як телеканал "Україна 24" розвиватиметься і з якими труднощами він зіткнувся, читайте в повній версії інтерв'ю Дмитра Белянського.