18:55, 23 серпня

До 30-річчя Незалежності України у драмтеатрі відбудеться прем'єра

Зневажена, катована, але незламна та горда. Завтра, до тридцятиріччя Незалежності України, у драматичному театрі в постановці заслуженої артистки Людмили Колосович відбудеться прем'єра вистави "Маруся".

поділитись:
До 30-річчя Незалежності України у драмтеатрі відбудеться прем'єра - фото 1

Її пісні співала вся країна, а деякі з них у пам'яті й досі. Маруся Чурай - легендарна українська піснярка, обдарована чарівним голосом і поетичним світосприйняттям. На долю дівчини припадає багато випро­бувань, але душевна чистота, прагнення кращого для свого народу залишається з Марусею до останніх її днів.

У головній ролі - Віра Шевцова. Чураїху, мати Марусі, виконує Віра Лебединська. А заслужений артист України Андрій Луценко вживався у роль діда Галерника - старого козака, який передавав маленьким дітям, зокрема й Марусі, історію лицарства та любові до рідної землі.

Режисерка Людмила Колосович ділиться, в інсценізації "Маруся" українська історія ототожнюється саме з образом жінки. Зневаженої, катованої, але незламної та гордої.

Виставу прикрашатимуть поетичний текст Ліни Костенко, пісні Марусі Чурай та українські обрядові танці. Прем’єра відбудеться завтра у драматичному театрі.