20:30, 26 липня

До кінця серпня абонентам "Азовгазу" треба терміново переукласти договір

Якщо вчасно не зміните постачальника газу, тоді - спочатку переплачуватимете, а потім взагалі залишитеся без блакитного палива.

поділитись:
До кінця серпня абонентам "Азовгазу" треба терміново переукласти договір - фото 1

 

Біля офісу одного з постачальників газу - черга. Люди невдоволені, бо подекуди чекати доводиться довго, а сісти - нема куди. До того ж, дистанції майже ніхто не дотримується.

З 1-го липня "Азовгаз" припинив свою діяльність та пішов з ринку. Нині ж колишні абоненти цього підприємства отримують паливо від компанії "Нафтогаз України". Однак послуга тимчасова і змінити постачальника маріупольцям все ж доведеться. Якщо ж ні, то спочатку на абонентів чекає здорожчання послуги - 35 гривень за 1000 кубів. А потім взагалі відключення блакитного палива.

Обрати компанію можна самостійно. На ринку їх близько півсотні. Михайло Когут нагадав: перед тим, як змінити газопостачальника, треба зібрати пакет документів. При собі варто мати паспорт, ІПН та документи, що підтверджують право власності.

Також можна звернутися до ЦНАПу на пр. Миру 107 чи до Мультицентру, який розташований на вулиці Українського козацтва, 51. Ті, хто отримує пільги та субсидію, зобов'язані протягом 30-ти календарних днів повідомити про зміну газопостачальника в департамент соцзахисту.