19:05, 26 серпня

До Маріуполя завітала делегація з Естонії

Мета візиту делегації - покращити обізнаність парламентарів країни-партнера про ситуацію на Сході України та в Азовському морі. Обговорили, зокрема, питання безпеки, економічні та соціальні події в регіоні.

поділитись:
До Маріуполя завітала делегація з Естонії - фото 1

Свій візит до Приазов'я представники естонського уряду розпочали з Широкиного, однак найбільше часу приділили саме Маріуполю. Головними питаннями для обговорення стали децентралізація, безпека та економічний розвиток.

Найбільше гостей вразило те, що Маріуполь посів перші місця в топах з безпеки, рівня довіри до влади та силових структур. Голова комітету закордонних справ Естонії запевнив, перспективи та плани громади можуть стати об'єктом міжнародного співробітництва.

У складі делегацї були також представники українського Парламенту. Народна депутатка Ірина Геращенко зауважила, ті здобутки, які отримало місто завдяки децентралізації та як муніципалітет використовує нові можливості - приємно вражає.

Також розбудова Маріуполя позитивно впливає на реінтеграцію жителів окупованих територій та може стати прикладом для інших міст Донеччини та Луганщини, впевнена Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Після офіційної частини учасники зустрічі зробили спільне фото та обмінялися символічними подарунками.

Подробиці візиту у відео: