Донеччина очікує поставки вакцин Coronavac та AstraZeneca

Ці вакцини отримають ті, хто вже зробив перще щеплення одним з препаратів.

 

На сьогодні з центрального складу Києва до областей спрямовано вакцини AstraZeneca та Coronavac. Вакцина AstraZeneca перш за все призначена для тих людей, які вже отримали першу дозу й чекають на другу дозу. Coronavac також гарантовано для тих, хто очікує другу дозу, - розповів заступник начальника управління департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

Якщо препаратів вистачить, то ним будуть робити і перше щеплення. Наразі в області у достатній кількості є вакцина Comirnaty/Pfizer-BioNTech. З 8 грудня в область буде доставлено вакцину Moderna , зазначив Педенко.

Загалом у Донецькій області вже зроблено 1 021 768 щеплень. Повну вакцинацію, має 25% населення області.

За минулу добу у нас виявлено 689 нових випадків Covid-19. Померли від ускладнень 34 людини.

#Коронавірус #вакцинація #новини донецька область

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сирський повідомив Ставці: Збройні сили України відновлюють свої позиції на території Курщини та Бєлгородщини.
Збройні сили України успішно відновили свої позиції та контролюють території в Курській і Бєлгородській областях Російської Федерації, заявив Сирський.
Сирський акцентував увагу на важливості збереження позицій у Курській та Бєлгородській областях Російської Федерації - Новини bigmir)net.
Теги