09:02, 05.08.2020

Два потужні вибухи в Лівані. У порту Бейрута виявили судна, якы були в Маріуполі

Після потужних вибухів в соцмережах стали обговорювати український слід. Співзасновник ресурсу TankerTrackers.com Самір Мадані припустив, що міг здетонувати вантаж на двох судах, які до цього заходили в Маріуполь.

поділитись:
Два потужні вибухи в Лівані. У порту Бейрута виявили судна, якы були в Маріуполі - фото 1

Про це пише сайт Страна.ua.

Самір Мадані зробив пост в Twitter де припустив, що вибух стався або на судні вантажопідйомністю 4100 тонн "Mero Star", або судні "Raouf H". Згідно з даними системи ідентифікації суден AIS обидва судна нещодавно прибули в Бейрут після заходу в Маріуполь.

Пізніше Мадані видалив цей твіт. І написав, що помилився, так як ці судна виявилися зерносховищами.

Як повідомляє Міністерство закордонних справ України на цю мить інформації щодо можливих загиблих або постраждалих громадян України немає. Посольство України в Лівані продовжує вживати заходів щодо перевірки можливої наявності громадян України серед постраждалих.

Два потужних вибухи пролунали Ліван 4 серпня. Вони викликали руйнування по всьому Бейруту. На даний момент відомо мінімум про 78 загиблих і понад 4 тисячі постраждалих. Влада країни повідомила, що причиною стали вибухонебезпечні речовини (понад 50 тонн) конфісковані декілька років тому, які зберігалися на території порту. А міністр внутрішніх справ країни уточнив, що швидше за все це була аміачна селітра.