12:56, 23.11.2020

На вихідних в Маріуполі поліція зафіксувала майже сотню порушень карантину

Разом з громадським формування "Молодіжна варта" поліція провела рейд по торговим об'єктам і підприємствам послуг, повідомляє пресслужба правоохоронців.

поділитись:
На вихідних в Маріуполі поліція зафіксувала майже сотню порушень карантину - фото 1

За вихідні в місті було задокументовано 98 порушень карантину вихідного дня. Поліцейські склали 36 протаколе і 62 постанови, зупинили роботу 18 об'єктів торгівлі та послуг. Також було складено 18 протоколів на тих, хто перебував на робочому місці, в громадських місцях без захисної маски, яка прикриває ніс і рот і на перевізників, які перевозили більшу кількість людей, ніж дозволено.

"Матеріали складені відповідно до ч.1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу від 17 до 32 тисяч гривень, стосовно посадових осіб - від 34 до 170 000 гривен. Рішення про накладення штрафу приймає суд", - повідомляє прес-служба Центрального відділу поліції.

Крім того, було винесено 62 постанови на відвідувачів без масок. Сума штрафу за таке порушення варіюється в межах 170 - 255 гривень.