18:22, 16 вересня

Екомодернізація на комбінаті «Азовсталь» триває

У міксерному відділенні конвертерного цеху комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест завершується перший етап реконструкції системи аспірації одразу двох міксерів.

поділитись:
Екомодернізація на комбінаті «Азовсталь» триває - фото 1

Міксерне відділення конвертерного цеху комбінату "Азовсталь". Перший етап реконструкції. Тут вже працюють нові димососи, рукавний фільтр, система комунікації та автоматики, а також допоміжне обладнання.

«Також додатково, чого не було раніше, в міксерному відділенні встановлено парасольку, який видаляє пиловий потік при зливі чавуну в міксер, був встановлений парасольку над чугунозалівочним ковшем, і також третій парасольку був додатково поставлено над носком міксера. Він видаляє весь потік пилової», - розповідає старший майстер міксерного відділення конвертерного цеху МК "Азовсталь" Роман Сусла.

До першого міксера вже підключена нова двоступенева система аспірації. На другому міксері заміна корпусу, а також підключення до газоочистки - триває. Металурги Групи Метінвест поступово модернізують виробництво до рівня екологічних стандартів.

«Набрані оператори установки газоочистки, які повністю контролюють роботу газоочистки, її параметри. Це все виводиться на монітори, все визуализировано. Також додані слюсарі, які обслуговують газоочистку і контролюють параметри всього обладнання, яке тут їсть», - зазначає Роман Сусла.

За результатами замірів концентрація пилу - знизилася та відповідає європейським нормам, вважає начальниця відділу охорони довкілля комбінату "Азовсталь" Лілія Будревич.

«В результаті реконструкції нам вдалося зменшити екологічне навантаження на місто», - каже начальниця відділу охорони довкілля МК "Азовсталь" Лілія Будревич.

Загалом проєкт реконструкції газоочисток міксерного відділення конвертерного цеху вже на фінішній прямій.