19:20, 01 вересня

Фонд Ріната Ахметова і журнал VOGUE запускають новий проєкт #РАКНЕВИРОК

Глибокий шок – перше, що відчуває людина, почувши цей діагноз. Онкологічні захворювання стали чумою нашого часу, змінюючи життя людей різного віку. А розгубленість і негативні емоції заважають швидко почати ефективне лікування.

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова і журнал VOGUE запускають новий проєкт #РАКНЕВИРОК - фото 1

Допомогти українцям, які вперше отримали такий діагноз, покликаний новий спільний проєкт Фонду Ріната Ахметова та журналу VOGUE #РАКНЕВИРОК.

Проєкт #РАКНЕВИРОК надасть трибуну кращим онкологам і психологам країни, які допоможуть швидше впорається з першим шоком від поставленого діагнозу, прийняти його і почати боротьбу за життя та здоров'я.
А історії людей, які успішно подолали хворобу, обов'язково надихнуть і підтримають пацієнтів, що тільки починають боротьбу з онкологією.

Фонд Ріната Ахметова і журнал VOGUE запускають новий проєкт #РАКНЕВИРОК - фото 44893

 

– 10 років тому в Україні не було сучасних підходів у діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Тому Фонд Ріната Ахметова реалізував кілька масштабних проєктів, включаючи програму «Рак виліковний», метою якої було забезпечення диспансерів по всій країні необхідним обладнанням, участь у будівництві радіологічного корпусу Інституту раку. Крім цього, Фонд ініціював створення мобільної жіночої консультації, яка об'їхала всю країну і допомогла тисячам людей. За ці роки понад 300 000 людей отримали допомогу і підтримку в рамках цих програм. А ми зрозуміли, що вкрай важливою для них є психологічна підтримка. На прикладі людей, які вже зіткнулися з діагнозом і перемогли хворобу, ми хочемо показати, що на заперечення і гнів іде занадто багато сил, енергії й часу, що потрібно навчитися жити в нових обставинах і не переставати боротися. У фототерапевтичному проєкті задіяні пацієнти, які пройшли цей шлях і є найбільш достовірним джерелом інформації, лікарі-онкологи і психологи, що працюють не тільки з самими жінками, але й з їхніми сім'ями, ‒ сказала член Наглядової ради Фонду Наталя Ємченко.

Пам'ятайте! Сьогодні рак – не вирок! Щорічні обстеження, своєчасна медична допомога і правильна психологічна підтримка – вірний шлях до одужання.

Фонд Ріната Ахметова і журнал VOGUE запускають новий проєкт #РАКНЕВИРОК - фото 44894

 

Фонд Ріната Ахметова не вперше приділяє увагу проблемі онкології. У 2008 році Фонд запустив програму «РАК ВИЛІКОВНИЙ», яка стала системною і масштабною програмою з надання допомоги онкологічним хворим. Програма створювала умови для ефективної роботи державної онкологічної служби і поліпшення якості діагностики й лікування онкохворих за допомогою новітнього обладнання та впровадження передового досвіду лікування раку. Завдяки допомозі Фонду сучасним обладнанням було оснащено 30% усіх спеціалізованих установ України з лікування онкологічних захворювань.