09:15, 22.07.2021

«Forever Green»: Екологічна ініціатива задля комфортного життя

Другий рік поспіль проєкт від "Зеленого центру Метінвест" продовжує змінювати обличчя Маріуполя.

поділитись:
«Forever Green»: Екологічна ініціатива задля комфортного життя - фото 1

 

Екопросвіта та урбаністика. Два головних напрями, які обговорили на круглому столі в межах проєкту "Forever Green". Нещодавні погодні зміни показали - робота над озелененням міста на часі. Тож до ініціативи "Зеленого центру Метінвест" долучились нові партнери.

Торік учасники проєкту висадили у Маріуполі понад триста зеленців. Тепер хочуть збільшити кількість саджанців вп'ятеро. Допомагатимуть в озелененні волонтери металургійних підприємств.

Окрім Маріуполя у програмі "Forever Green" візьмуть участь Запоріжжя та Кривий Ріг. Учасники можуть отримати консультацію та відвідати майстерклас із догляду за рослинами. Також у кожному місті невдовзі створять зелені розплідники.

У Маріуполі розсадник розташується на території колишньої оранжереї. Там планують облаштувати компостну систему та висадити близько тисячі молодих рослин. Допомагати волонтерам будуть працівники комунального підприємства "Зеленого будівництва".

Крім того, як і торік, близько півтори тисячі саджанців "Зелений центр Метінвест" передасть маріупольцям для висадки на подвір'ях.