16:14, 11 серпня

Фрукти на компот, овочі - для борщу. Як краще зберігати?

Поки хтось робить закрутки, інші заморожують продукти на зиму. Найчастіше - зелень та помідори. З ягід - малину, порічку та смородину.  Чому деякі господині пропонують подбати про це заздалегідь? І як правильно робити такі заготовки самостійно?

поділитись:
Фрукти на компот, овочі - для борщу. Як краще зберігати? - фото 1

Пенсіонерка пані Наталя до зими готується заздалегідь. У її морозилці є місце для овочів та фруктів. Каже, великих заготовок не робить, живе вдвох із чоловіком. Та все одно у холодну пору хочеться чогось літнього.

А от продавчиня овочів Валентина каже, з її товару заморозити можна майже все. Про наявність таких запасів вдома дбає й сама. Бо - за натуральне. А закрутки робить потроху.

Заморозити можна майже все. Перець з баклажанами на ікру. Фрукти та ягоди для зимових пирогів. Хто не хоче займати свій холодильник - може купити заморозку взимку - в супермаркетах. Там є все: від овочевих сумішів до полуниці та фруктового асорті. Коштують по 60 гривень за кілограм.

А от лікарі радять наїдатися сезонними продуктами зараз. Поки є така можливість. Бо у заморожених фруктах - залишається дуже мало корисних речовин.

Вітамінів у закрутках чи заморозці - майже однаково. Тож, кожна господиня сама обере для себе оптимальний варіант зберігання такої їжі.