10:09, 25 листопада

Які шапки у моді цього сезону?

Маріупольці почали оновлювати зимовий гардероб. Особлива увага - головним уборам. Що у моді цього сезону та як такий аксесуар може вплинути на настрій людини?

поділитись:
Які шапки у моді цього сезону? - фото 1

 

Головні убори вже давно перестали виконувати виключно практичну функцію, діляться продавці. Сьогодні це, насамперед, стильний та модний аксесуар. Зокрема, у тренді - шкіряні, в’язані та хутряні панами. Вони підходять майже всім.

«Мода же меняется. В тренде что-то новое, интересное. А вот береты постоянно пользуются спросом».

А ще в тренді - кепі, хутряні берети та в'язані шапки. Такі аксесуари підходять як до шкіряної куртки, так і до пуховика й пальта.

Психологи наголошують: правильно підібраний аксесуар створює відчуття затишку, комфорту та впевненості. Адже колір та емоції тісно переплітаються між собою. Проте стовідсотково гармонізувати свій внутрішній стан не вийде.

«Но ты должен понимать: от того, что ты оденешься во все яркое, не значит, что вот тут будет светиться. Нет! Вот начните сначала внутри. Когда свет внутри, он будет выходить наружу. Это относится не только к одежде, а ко всем жизненным сферам относится», - каже психолог Ольга Вінгольц.

Аби ж бути емоційно здоровими, психологи радять дотримуватися простих правил: висипатися та частіше прогулюватися на свіжому повітрі. А також займатися спортом хоча б 10 хвилин на день. Проте не слід відмовлятися й від експериментів із зовнішнім виглядом. Адже все це - діє у комплексі.