19:03, 31 березня

Галас, лайка та штурханина – так сьогодні починалась сесія міськради

Перед черговим засіданням міськради деякі активісти заблокували вхід до сесійної зали.

поділитись:
Галас, лайка та штурханина – так сьогодні починалась сесія міськради - фото 1

На четвертый поверх Лівобережної райадміністрації, де відбувається сесія міськради - не пройти ані депутатам, ані журналістам. Поліція не пускає до зали деяких активістів, які волають прокльони та звинувачення у бік мера та депутатів.

Попри скандал на сходах, сесію все ж розпочали вчасно. Журналістів - пустили. На порядку денному - 117 питань. Однак, депутати вирішили розділити їх розгляд на два пленарні засідання. Сьогодні обговорили 60. Одні були технічними і потребували затвердження.

Довкола деяких пунктів точилися і дискусії. Зокрема, про внесення змін до структур та положень виконавчих органів міськради, що має під собою затвердження голів об'єднань з околиць. У результаті питання ухвалили, проте запланували внести корективи.

Коли розглянуть решту питань - пообіцяли повідомити згодом. Більшість з них торкаються земельної власності.

Водночас з тим, що у сесійній залі всі питання розглядались спокійно, на сходах увесь час галасували. Що вимагали активісти та проти чого мітингували ніхто так і не зрозумів. До того ж, всі присутні на сходах раніше вже були помічені на інших аналогічних зборах, так званих тарифних й інших мітингах, які теж закінчувалися скандалами та провокаціями.

До активістів виходили представники міської ради, намагалися розмовляти з ними і правоохоронці, пояснювали, що не можуть пустити їх до зали через карантинні обмеження, але це жодним чином не змінило намірів так званих активістів блокувати сходи райадміністрації.