18:50, 01 квітня

Як активісти становляться журналістами? Постскриптум до сесії міськради

На засідання - з фейковим посвідченням. Напередодні скандальна активіста Галина Однорог з галасом та штурханиною проривалася на сесію міської ради. Чого хотіла та чому все більше маріупольців критикують жінку?

поділитись:
Як активісти становляться журналістами? Постскриптум до сесії міськради - фото 1

«Я посвідчення отримала три дні тому, зі Львова» - напередодні з таким аргументом активістка Галина Однорог намагалася прорватися на сесію міськради крізь правоохоронців, які через карантинні обмеження пускали не всіх охочих. Жінка представлялася журналісткою львівської газети "Ідея нації". Проте жодного видання з такою назвою ми не знайшли. Натомість, є така громадська організація та політична партія, представники якої у Львові відомі своїми провокаціями та скандалами. Та пані Галину все ж пропустили. Щоправда, до сесійної зали жінка не поспішала - спершу ходила та знімала на телефон, як звинувачує правоохоронців...

Коли ж на сесії почали розглядати розділ "різне", пані Галина особисто так і не висловила свої претензії. Нагадаємо, так жінка поводиться не вперше. Нещодавно так звана "активістка" виступила проти таксистів, які проводили збори. Почала допитуватися та знімати їх на телефон. Чоловіки знімали у відповідь. У соцмережах багато містян із позицією пані Галини не погодились.

Як активісти становляться журналістами? Постскриптум до сесії міськради - фото 37944

 

Критикували пані Однорог і за спробу проникнення на територію військової частини. Уночі разом із подругою через паркан жінка вдерлась до режимного об'єкта. Її - затримали. Тож вона почала звинувачувати військових у перевищенні повноважень та погрожувати зв'язками. Проте згодом - усі публікації видалила. І знов у соцмережах така поведінка викликала обурення.

Як активісти становляться журналістами? Постскриптум до сесії міськради - фото 37945

 

Крім цього, пані Галина регулярно виступала на різноманітних мітингах, які переважно набували розголосу через скандали, штовханину та провокації. Стосовно ж конфлікту в Лівобережній райадміністрації, активістка висловилася на своїй сторінці у Facebook. І - вчергове похизувалася фейковим посвідченням.

Як активісти становляться журналістами? Постскриптум до сесії міськради - фото 37946

 

А ще сьогодні від наших місцевих кореспондентів ми з'ясували, що це не поліція, а саме Однорог Галина блокувала прохід на сесію. Цікаво виявляється бути журналістом. Чому ж саме пані Галина намагалася прорватися на сесію, вона так і не пояснила.