11:45, 22 жовтня

"Голоси мирних": Про тих, хто покинув домівку та втік від війни

Зіграти весілля у рідному місті їй завадила війна на Донбасі. Як і тисячі переселенців, вона опинилася без житла і роботи.

поділитись:
"Голоси мирних": Про тих, хто покинув домівку та втік від війни - фото 1

 

Але відкладати життя на потім - не стала та залишила свою історію у найбільшому онлайн-музеї свідчень про війну на українському Сході - "Голоси мирних".

Оновлений парк у Маріуполі - улюблене місце прогулянок родини Ребро. Нещодавно тут з'явився артоб’єкт, присвячений тим, хто мріє про повернення додому. Адже в Україні понад мільйон переселенців. Ольга серед них.

Ключі від квартири в Донецьку Ольга носить у загальній в'язці. Бо старий брелок нагадує про щасливе студенство й улюблену роботу.

Хоч і довелося все починати наново, бо втратили й роботу, й домівку. Вирішили не відкладати життя на потім. Весілля зіграли вже в Маріуполі.

Свою історію Ольга записала для онлайн музею Фонду Ріната Ахметова "Голоси мирних". Унікальний простір, створений найвідомішою благодійною організацією. Свого часу саме Фонд запобіг гуманітарній катастрофі на Донбасі. А тепер збирає найбільший архів свідчень мирних жителів.

Наразі музей налічує вже дві тисячі сповідей. Та до 2025 року планують зібрати сто тисяч спогадів.