15:45, 14 квітня

Група Метінвест прийняла рішення про перенесення місця будівництва «Метінвест Політехніки»

Перший недержавний гірничо-металургійний університет «Метінвест Політехніка» націлений на навчання українських фахівців європейського рівня і розвиток нового формату вищої освіти в нашій країні. Проект покликаний стати наймасштабнішим в розвитку технічної освіти в Україні.

поділитись:
Група Метінвест прийняла рішення про перенесення місця будівництва «Метінвест Політехніки» - фото 1

Для Групи Метінвест важливо підтримувати конструктивні відносини із громадами всіх міст своєї присутності. Як соціально відповідальний бізнес, який має намір розвиватися і продовжувати працювати в інтересах України та її громадян, компанія провела кілька досліджень і опитувань серед жителів Маріуполя, щоб отримати зворотній зв'язок про їхнє ставлення до місця будівництва навчального корпусу «Метінвест Політехніки». Реалізація цього знакового для міста проєкту означає підвищення інвестиційної привабливості міста, можливості для утримання і залучення талановитої молоді, а також подальшого стійкого розвитку міста і його благоустрою.

Незважаючи на те, що запропоноване для нового університету місце розташоване за межами Міського саду, а будівництво не чинило будь-якого впливу на сам сад, а навпаки, давало старт розвитку і реконструкції території відпочинку містян, у громадськості з'явилися побоювання, що паркова зона може постраждати через зведення нової будівлі на місці старого недіючого кінотеатру.

Метінвест поважає думку громади Маріуполя і з розумінням ставиться до бажання містян зберегти нинішній вигляд Міського саду. Тому Група ухвалила рішення перенести місце будівництва головного корпусу «Метінвест Політехніки» і наразі розглядає різні варіанти нових локацій, в тому числі в інших містах, де розташовані підприємства компанії,- йдеться у повідомленні прес-служби Групи Метінвест.

Група Метінвест прийняла рішення про перенесення місця будівництва «Метінвест Політехніки» - фото 38687

 

«Метінвест Політехніка» – це університет майбутнього, який надає нові широкі можливості для молоді. Головна мета проєкту – поява європейського рівня вищої освіти в Україні та випуск конкурентоспроможних молодих фахівців, які працюватимуть на благо країни. В університеті зможуть здобувати вищу освіту люди, які обрали для себе затребувані на ринку праці технічні спеціальності. Найкращим студентам Група Метінвест гарантує перше робоче місце, фінансову та інші мотивації.