19:10, 05.10.2020

Хокейний клуб "Маріуполь" провів перше тренування на льоду міського "Айс Центру"

Нові команди - нова арена. Вже за декілька тижнів колектив розпочне ігровий сезон.

поділитись:
Хокейний клуб "Маріуполь" провів перше тренування на льоду міського "Айс Центру" - фото 1

Майже два роки робіт. І ось у нашому місті нарешті з'явилася льодова арена. Сьогодні тут відбувається історична подія. Хокейний клуб "Маріуполь" вперше вийшов на ковзанку нового "Айс Центру".

Сімнадцять гравців та тренерський штаб. Новостворена команда розпочала інтенсивні тренування перед стартом чемпіонату. У кожного - вже є досвід виступів на найвищому рівні. Залишилось тільки зігратись, каже форвард Володимир Чердак.

«Ми і в збірній разом, в збірної України грали, і з хлопцями з легіонерів перетиналися, вони теж в українських клубах грали. До цього тренувалися в Дружківці. Але все одно будинок є будинок, тут приємно, ми будемо починати тут сезон, тут будуть наші вболівальники», - каже гравець хокейного клубу Володимир Чердак.

Новою домівкою задоволені не лише гравці, але й головний тренер. Вважає - із таким комплексом уже можна думати про власних вихованців.

«Я думаю, з часом з'являться свої місцеві гравці. Я навіть упевнений в цьому. І ми зібралися для того, щоб цей вид спорту був любимо в цьому місті. Щоб у нас були вболівальники, і підтримувала нас і в радощах, і в гіркоти», - зазначив головний тренер хокейного клубу "Маріуполь" Олександр Сеуканд.

"Маріуполь Айс Центр" відкриють сімнадцятого жовтня. Окрім головної команди вже наприкінці місяця тут тренуватимуться й діти. За словами директора клубу, заняття будуть безкоштовними.

«Дитяча школа хокею, дитяча школа фігурного катання. Вікові групи зараз формуються і за кількістю дітей будуть збалансовані. Також для всіх бажаючих буде масове катання. Тобто будь-який житель, будь-який гість міста зможе приїхати покататися», - сказав директор хокейного клубу Гліб Рибальченко.

Нова арена може вмістити більше двохсот глядачів. І вже за кілька тижнів усі охочі зможуть відвідати ігри команди на чемпіонаті Української хокейної ліги.