20:40, 03.06.2020

Коли відкриють плавбасейн "Нептун"?

У Маріуполі продовжується ремонт плавбасейну "Нептун".

поділитись:
Коли відкриють плавбасейн "Нептун"? - фото 1

Зараз у басейні вже провели демонтажні роботи. Тепер замінюють електромережі, вікна, оновлюють системи опалення, водопостачання та вентиляції. Після - розширять й сам басейн. Зміниться і стеля.

«Басейн буде довше на 100 мм. для того, щоб відповідати олімпійським стандартам. Вишка теж буде підвищуватися на певні 100 або 200 мм. Стеля, буде змінюватись, буде зовсім інша, решітка, буде грильято, для підвищення ефективності», - каже головний інженер підрядної фірми Віталій Кійко.

"Нептун" - 50 метрів довжиною. Він - найбільший на Донеччині. Його почали реконструювати торік. Після оновлення тут планують проводити Загальнонаціональні змагання з плавання та стрибків у воду.

«Попередньо ми отримали згоду федерації спорту зі стрибків у воду, про те, що так, ми згодні проводити тут після реконструкції. Ще ведуться розмови щодо проведення національних змаганнь з плавання. Відповідно плавбасейн «Нептун» буде таким великим спортивним комплексом», - каже заступник міського голови Сергій Захаров.

На реалізацію поки виділили 90 мільйонів гривень. Далі - сума буде збільшуватися.

«Ми хочемо, щоб він увійшов в 5-ку найбільших і найбільш інноваційних басейнів України. Для цього ми розробили унікальну концепцію, унікальний проект. Ми сподіваємося, що тут будуть проводиться змагання різного класу, точно ми з претензією на те, щоб чемпіонати України проходили тут, в місті Маріуполі», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Завершити всі роботи та приймати перших відвідувачів планують у 2022 році.