19:55, 25 вересня

Крапку поставлено. Формула «Роттердам +» - абсолютно законна

Розслідування проти формули «Роттердам +» було безпідставним. Сьогодні Вищий антикорупційний суд підтвердив - прокурори законно зупинили провадження місяць тому.

поділитись:
Крапку поставлено. Формула «Роттердам +» - абсолютно законна - фото 1

Ані збитків, ані постраждалих від розрахунку ціни вугілля за принципом імпортного паритету - детективи НАБУ не знайшли, а чисельні експертизи - не підтвердили. Спеціалізована антикорупційна прокуратура довела - складу злочину немає.

«На сьогоднішній день справа закрита. Суддя нам сьогодні оголосила повний текст рішення. Вона також взяла до уваги, що протягом майже чотирьох років цьому розслідуванню ніхто не заважав. Розслідування йшло своїм чином і прокурори та детективи мали змогу збирати всі необхідні їм документи», - зазначила адвокатка колишніх підозрюваних у справі «Роттердам +» Ірина Одинець.

Під підозрою на час розслідування були шестеро людей, серед них посадовці приватних компаній та екс-голова енергетичної Нацкомісії. За 100 мільйонів державних грошей десять детективів роками шукали потерпілих і докази. Марно. Не зауважували навіть, що за схожою формулою, яку визнавали у МВФ, Україна купувала газ та ядерне паливо. Серед багатьох експертиз була й масштабна від Служби безпеки України, яка теж не виявила злочину.