19:25, 25 вересня

В Маріуполі відкрили регіональне представництво Консультативної місії ЄС

З цієї нагоди у Театральному сквері влаштували святкову програму. Маріупольці мали можливість поспілкуватися з європейськими правоохоронцями, подивитися виступи ансамблю барабанщиць та оркестру нацполіції.

поділитись:
В Маріуполі відкрили регіональне представництво Консультативної місії ЄС - фото 1

Офіційно та урочисто. У Маріуполі відкрили регіональне представництво Консультативної місії ЄС. Сфера діяльності фахівців - усі питання, що стосуються громадської безпеки. Спеціалісти консультують, оснащують, навчають та допомагають у реформуванні поліції, прокуратури, прикордонної та міграційної служби, нацгвардії. І не тільки.

«Команда місії разом з Урядом напрацювали дуже велику кількість ініціатив і я впевнена, що місія готова ще більше залучати правоохоронні органи. Це початок високого рівня довіри не лише з боку політиків, а й з боку інвесторів, які, ще більше будуть поглядати на Маріуполь як на точку, інвестиційний магніт України», - розповіла віце-прем’єр-міністр з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Такі ж місії вже працюють у Львові, Харкові та Одесі. Їх створюють, аби об’єднати сили та можливості європейської спільноти та протистояти транснаціональній злочинності, запевняє голова представництва ЄС в України.

«Наша підтримка охоплює гуманітарні питання, питання розмінування територій, надання підтримки внутрішньо-переміщеним особам, реабілітації ветеранів. Ми плануємо розширювати спектр допомоги на майбутнє. Також Європейский союз є надійним партнером України, оскільки ще з 2014 року виділив понад 15 мільярдів євро на підтримку проєктів та програм», - сказав голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Безпечні умови життя людей - пріоритет для влади, наголосив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

«Досягнення цієї мети практично неможливе без тісної співпраці, взаємодії зі всіма силовими структурами і звичайно з нашими міжнародними партнерами. Це наступний впевнений крок до забезпечення безпекової складової на Донбасі», – наголосив Павло Кириленко.

Нова система безпеки, сучасний рівень навчання та залучення додаткових інвестицій. Саме таким буде результат співпраці з консультативної місією ЄС, наголосив міський голова Вадим Бойченко.

«Европейские партнеры дают фундаментальную основу и ощущение безопасности для нашей громады. Это то, что дает основания считать, что двери сегодня города Мариуполя для новых инвестиций, для новых возможностей и для развития нашего прекрасного города. Я вас с этим всем всех поздравляю», - наголосив міський голова.

Мер додав, сьогодні Маріуполь у десятці найбезпечніших міст України.