18:02, 28.10.2020

Ксенія Сухова: "Слуга народу" проходить до Маріупольскої ради

Поки підсумки голосування на місцевих виборах тільки-но підбивають, представники різних партій роблять перші заяви. Так, кандидатка у депутати міської ради від партії "Слуга народу" Ксенія Сухова заявила, конкуренти розповсюджують недостовірну інформацію щодо остаточних результатів виборів.

поділитись:
Ксенія Сухова: "Слуга народу" проходить до Маріупольскої ради - фото 1

Ксенія Сухова наголосила, за даними екзит-полу та попередніх підрахунків їхні кандидати проходять і до місцевої, і до районної рад.

«Ми сьогодні з вами можемо апелювати виключно даними екзит-полу, які по нашій партії до міської ради від 5,7 до 6,3%. Так само є дані Попередніх підрахунків. Як би не злилися наші опоненти, які б випади не робили в нашу сторону, факти говорять самі за себе, і ми відстояти кожен голос, відданий за нашу партію "Слуга народу". Ми не підіведемо і всі ці обіцянки, які давали, обов'язково реалізуємо в міській раді», - зазначила кандидатка у депутати маріупольської міської ради від партії "Слуга народу" Ксенія Сухова.

А на думку керівника штабу партії "Сила людей" у Маріуполі Кирила Вишнякова, підрахунки голосів затягують навмисно, закромам, абИ сфальсифікувати результати саме їхньої партії.

"За нашими підрахунками ми маємо 6,3%. Ми впевнені в цій цифрі, у нас є абсолютно всі протоколи і докази. Наші однопартійці будуть присутні в ТВК. Основне наше завдання - захистити кожен наш голос і не дати вкрасти до маріупольців їх вибір. тому що інформація про можливі провокації і зрив надходить зараз абсолютно з різних джерел і у нас немає сенсу не довіряти їм", - заявив керівник штабу партії" Сила людей "Кирило Вишняков