12:30, 14 березня

Найближчі три місяці на проспекті Будівельників триватимуть ремонтні роботи

Як зміниться рух транспорту? Та які ще ділянки дороги потребують оновлення?

поділитись:
Найближчі три місяці на проспекті Будівельників триватимуть ремонтні роботи - фото 1

З 15 березня проспект Будівельників - перекриють. Головна причина - заміна комунікацій. Старому трубопроводу вже майже 40 років, тож його поступово замінюють на пластиковий.

У профільному департаменті схему руху громадського транспорту вже відкоригували. Тролейбуси та автобуси оминатимуть ремонт вулицями Бахчиванджи та Громової.

На час проведення робіт робота громадського транспорту буде організовано наступним чином:

Тролейбуси № 7, 8 - тимчасово припинені у зв'язку з неможливістю руху. Буде посилена робота тролейбусів по інших напрямках.

Автобусні № 18а, 18П, 28А і маршрутні таксі №101, 111, 154, 154а, 211, об'їзним напрямком: пр. Будівельників - вул. Бахчиванджи - вул. Громової - пр. Миру - далі за своїми схемами руху. У зворотному напрямку: пр. Миру - вул. Громової - вул. Бахчиванджи - пр. Будівельників - далі за своїми схемами руху.

Автобусний маршрут №114: на першому етапі без змін (дозволено рух пр. Будівельників - вул. Італійська). У зворотному напрямку: пр. Миру - вул. Громової - вул. Бахчиванджи - пр. Будівельників - далі за своїми схемами руху.

Найближчі три місяці на проспекті Будівельників триватимуть ремонтні роботи - фото 36855

 

«Від проспекту Миру до вулиці Італійської, на перехресті буде перекриватися наглухо з двох сторін. Працюватиме важка техніка: екскаватори, самоскиди для вивезення грунту. Буде повністю знеструмлена контактна мережа і повністю припинено рух тролейбусів до повного закінчення робіт», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.