19:35, 18 березня

У соцмережі розігрався скандал. Жителі скаржаться на лікаря-ортопеда

Помилкові діагнози, байдужість до пацієнтів та халатність. Саме такі скарги на одного з міських лікарів-ортопедів залишають у мережі маріупольські матусі.

поділитись:
У соцмережі розігрався скандал. Жителі скаржаться на лікаря-ортопеда - фото 1

Прийом - закороткий, ставлення - байдуже, а діагноз - хибний. Так про роботу лікаря-ортопеда діагностичної поліклініки Вікторії Король, каже пані Анна. На огляд вона приводила свою шестимісячну доньку.
За словами Анни, її дочці лікарка призначила гімнастику, зарядку, вітаміни, носити шину Фрейка та використовувати лампу Мініна. Крім того, назначила обов'язкове УЗІ, у себе ж. Жінка каже: здивувалася, адже зазвичай це робить інший спеціаліст. Тож згодом пішла перевірити діагноз до ще одного фахівця.

«Складочки і ніжки, і шия і хребет, все було досконало і уважно вивчено. Далі лікар подивився рентген і розповів: "Я дисплазії або проблем з суглобами не бачу"», - розповідає мати дитини.

Досвідом спілкування з Вікторією Король у мережі діляться й інші матусі. Відгуки пацієнтів розділилися.
В адміністрації поліклініки запевняють, про скарги батьків дізналися з обмереж. Особисто ж до них ніхто не звертався. Проте запевнили, розбиратися в ситуації будуть. Зараз фахівець на лікарняному. Тож телефонуємо. На думку лікарки, її звинувачують безпідставно. Та підкреслює, працювала за протоколами та хвилювалася за кожного малюка.