19:44, 23.01.2020

Куди переїде Центральний Палац одруження?

Фахівцям міського Палацу одруження пропонують працювати у новому приміщенні. А ось співробітники центральної бібліотеки імені Короленка вже два місяці, як новосели. Тож, чи варто побоюватися змінювати прописку?

поділитись:
Куди переїде Центральний Палац одруження? - фото 1

Красива архітектура ззовні. Простір та багато світла - всередині, розповідає про нове приміщення Вікторія Лісогор. Директорка центральної бібліотеки імені Короленка проводить для нас маленьку екскурсію. На вході - реєстратура, справа - виставка унікальних книжок.

"Мы сделали для читателей, это редкие книги. Старые книги, раритетные, либо книжки-малютки. То же, что хранилось у нас в фондах, в хранилищах, мы не выставляли в той библиотеке, сейчас мы можем уже предоставить".

Зліва - інтернет-центр та читальна зала. Для зручності - м'які дивани, пуфи та невисокі столи. Тут проводять майстер-класи, навчальні курси та кіноклуби. У сусідній залі - книжні стелажі.

"Немаловажно, что в этом здании мы смогли открыть все фонды, потому что там была небольшая часть абонемента".

Можливості - збільшилися, умови - покращилися, запевняє Вікторія Лісогор. Будівля в ідеальному стані, комфортна температура, є сховища для книжок. Крім того, вже у березні бібліотека переміститься на перший поверх. Тоді відчинять два входи.

"Один по ступенечкам, второй, без ступенечек. Мы рассмотрим вариант входа в библиотеку с другой стороны, чтобы читатели минуя ступеньки могли уже проходить, чтобы не ущемлять никого из читателей в праве пользования библиотекой", – розповідає директорка центральної бібліотеки імені Короленка Вікторія Лісогор.

Зокрема, з'явиться можливість читати на свіжому повітрі.

"Сделать там летний читальный зал, то есть там достаточно летом будет много тени, воздуха свежего, удобно будет прийти почитать, если здесь будет слишком жарко", – каже головна бібліотекарка Тетяна Кір'якулова.

А це Міський палац одруження. Працює у звичайному режимі. Начальниця Ірина Яременко каже, для фахівців не має значення, у якій будівлі вони надаватимуть послуги. Проте запевняє, проти переїзду виступає громада. Крім того, вирішувати це питання буде Міністерство юстиції.

"На данный момент ситуация не ясна, но я думаю, что все таки будет найден компромисс и муниципалитет найдет выход и предложит нам помещение в центре города, мы даже готовы потесниться в своем здании, запустить какие-то службы муниципалитета", – каже Ірина Яременко.

Зустрічати новоселів готові у мультицентрі, на Лівобережжі. Тут облаштували простору та світлу залу, поставили зручні стільці, створили оригінальне освітлення. Є кімната очікування для молодих та кабінет для працівників.

"Зазначене приміщення відокремлене від інших органів та служб, які приймають відвідувачів, придбане мультимедійне обладнання для проведення урочистих заходів для молодят, будемо дуже раді бачити представниць органів реєстрації актів цивільного стану у соціальному офісі "Мультицентр", - каже заступниця начальника центру адмінпослуг Тетяна Камінченко.

Мультицентр дозволить швидко та зручно отримати більше якісних послуг, запевняють у муніципалітеті. Адже поруч парковка, парк, квітуча територія. Крім того, всі охочі зможуть розписатися навіть на даху.

"Максимально комфортные условия нахождения жителей в учереждении, нахождение здесь ЗАГСа было обусловлено тем, что в новом место получить качественную услугу за максимально короткий период времени. была разработана концепция и так же согласована с ЗАГСом", – розповів заступник міського голови Михайло Івченко.