15:15, 08 серпня

Літо для волосся - час випробувань

Від палкого сонця волосся стає сухим, млявим та пошкодженим. Тому догляд за ним має бути більш ретельним. Як захистити його від сонячних променів?

поділитись:
Літо для волосся - час випробувань - фото 1

У Рівненській області після невдалого фарбування волосся вдома у перукаря 18-річна дівчина потрапила до опікового відділення. Як виявилося, фахівчиня не мала ані досвіду роботи, ані документів, ані певної освіти. Косметологи наголошують, до вибору фахівця будь-якої бьюті-сфери слід підходити ретельно.

«Будь-яка якісна послуга повинна надаватися у відповідних умовах, відповідним людиною і мають певну сертифікацію і певну освіту. Тому не важливо, до кого ви звертаєтеся, будь це косметолог, будь це перукар - будь-яка сфера послуг вимагає певної підготовки до процедури і певного місця для проведення цієї процедури», - наголошує лікарка-дерматолог Марина Мачтакова.

Аби ж не нашкодити волоссю влітку, фармацевти радять брати тільки перевірені доглядові засоби. Зокрема, зволожувальні маски. Їхня вартість - до двохсот гривень.

Спеціалісти додають, мезотерапія - одна з найкорисніших процедур за доглядом волосся влітку. Адже призупиняє надмірне випадіння, ламкість та сухість, стимулює кровопостачання, зміцнює локони і робить їх густими, блискучими та здоровими.