10:50, 26.11.2020

Майже 30 тисяч маріупольців на опалювальний сезон отримали субсидію

Автоматичний перерахунок у профільному департаменті вже провели, а інформацію про пільги користувачі отримали в смс-повідомленні. Що робити тим, хто залишився без грошової допомоги?

поділитись:
Майже 30 тисяч маріупольців на опалювальний сезон отримали субсидію - фото 1

Змінився склад родини, а тому субсидію не нарахували. Олександр Бокланов прийшов подовжити пільги на час опалювального сезону. Розповідає, без підтримки держави взимку буде важко.

«Кубів 400 газу. Якщо зараз ціна буде 8,20 гривень, порахуйте, за газ тільки більше трьох тисяч. Проблем не було. Зателефонував. Пояснив ситуацію. Записали на певне число, на час, номер талончика дали і все, прийшов за часом», - каже чоловік.

Також, якщо ви змінили постачальника газу або ж щось придбали на суму понад 50 тисяч гривень, необхідно звернутися до спеціалістів.

«Людина має звернутися до кінця листопада. Якщо вона звертається в грудні, то субсидію буде отримувати з грудня. У січні з січня і так далі. Треба взяти документи і прийти до нас. Це паспорт і ідентифікаційний код», - зазначила спеціалістка департаменту соціального захисту населення Оксана Євтюкова.

У жовтні субсидії маріупольцям перерахували автоматично. Цієї зими на опаленні зекономлять 29 тисяч користувачів.

«Кому призначена субсидія, смс-інформуванням було сповіщено. Якщо хтось змінив номер телефону або є інший номер телефону, на який необхідне інформування з призначення субсидії, теж треба звернутись до департаменту з заявою про зміну номера телефону», - наголосила директорка департаменту соціального захисту Ірина Коробка.

На листопад маріупольцям нарахували субсидію у розмірі 48 мільйонів гривень.