18:23, 03.12.2020

"Маріуполь з турботою про вас" – місто надає матеріальну допомогу особам з інвалідністю

Як отримати гроші тим, хто підпадає під цю категорію інвалідності?

поділитись:
"Маріуполь з турботою про вас" – місто надає матеріальну допомогу особам з інвалідністю - фото 1

У пана Ігоря - інвалідність першої групи, діагноз - ДЦП. Хлопцю 27 років. Його мати Валентина каже, їхній сім'ї доречна будь-яка матеріальна підтримка.

«Ось до Дня інваліда виділили нам по 250 гривень. Дай Бог їм щастя, здоров'я. Так, не великі гроші, але для нас кожна копійка - це радість. Тому що ми працювати не можемо, сидимо з цими дітками вдома».

У межах програми "Маріуполь з турботою про вас", до Дня людей з інвалідністю місто вже втретє надає грошову допомогу особам з інвалідністю першої групи.

«Ця виплата наразі вже почалася, громадяни отримують її на установах банку і на пошті. Якщо особа не отримала вказану виплату, можуть звернутися до територіальних відділів за місцем проживанням для проведення даної виплати», - зазначила головна спеціалістка територіального відділу по роботі з громадянами Лівобережного району Тетяна Мар'янова.

Кошти виділили для підтримки більше тисячі маріупольців.

«В програмі "Маріуполь з турботою про вас" передбачено урочистий захід. Він проходив кожного року 3 грудня в "Українському домі". Це були привітальні слова і це були відзнаки до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Але нажаль у цьому році цей захід скасовано у зв'язку з тим, що є поширення пандемії», - розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Ірина Коробка.

Усього ж в нашому місті понад 20 тисяч людей з інвалідністю.