18:51, 03.12.2020

Маріупольські депутати проголосували за регламент роботи міськради

Хто і як працюватиме на користь міста? Сьогодні відбулося третє засідання міськради нового скликання. Депутати голосували за регламент, склад комісій і координаційної ради. Обговорили лише три питання, проте встигли і подискутувати.

поділитись:
Маріупольські депутати проголосували за регламент роботи міськради - фото 1

Паралельно з роботою сесії, на вулиці біля Лівобережної райадміністрації мітингували маріупольські підприємці. Вимагають підтримки від держави и повної інформації про можливий локдаун. Перед почтовым сообщением міськради підприємці мітингують, бо на новічні свята можуть залишитися без роби, розповідає підприємець Олександр.

«Якщо вводиться локдаун, то повинна бути компенсація заробітку підприємця. Підприємець повинен знати все, що стосується локдауна: коли він буде, коли він закінчиться, як він буде проходити» , - каже Олександр Любимов.

Та на ці питання маріупольські депутати відповісти не можуть, бо не компетентні. Крім того, у обранців чимало роботи. На засіданні сесії ухвалили регламент. Документ розробляла спеціальна робоча група, у складі якої члени усіх фракцій. Зокрема, мали створити координаційну раду, але не всі підтримали таке рішення.

«Ми пропонуємо, як в інших містах, вже підійшли, замість координаційної ради зробили громадську раду. Туди входять представники громадськості, журналісти, профспілкових організацій. Для того, щоб вони теж брали участь», - зауважив депутат міськради Володимир Клименко.

Депутати, які в сесійній залі не перший рік, намагалися переконати колег. На обговорення одного питання витратили майже годину. Та голосування вирішило: координаційній раді - бути.

«Даний орган діяв більше 15 років. Він є законним і він показав свою ефективність. Це робочий орган, який перш за все надає можливість людям, щоб ми прийняли рішення саме на цій сесії, а не відклали його, не розглядали ще раз», - наголосила секретарка міської ради Ксенія Сухова.

Також депутати визначились зі складом постійних комісій: обрали голів і учасників. Ураховували освіту, належність до фракцій та гендер. Міський голова закликав депутатів зважено ухвалювати рішення та працювати на користь жителів Маріуполя.

«Всі спірні питання у нас знімаються в комісіях, в робочих групах і в координаційній раді, який пропонує проекти рішення. Тут створено зал для голосування. Будь ласка, виступати ми говоримо, але ви повинні розуміти, ми голосуємо. Все інше відпрацювати до того» , - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Варто уважительно, из 54 депутатов, я перемогли на місцевих виборах, повноважень набули 52. Если двох чекаю в територіальній комісії.