18:38, 03.12.2020

У Маріуполі пройшли навчання силовиків

За легендою озброєні зловмисники напали на пункт обміну валют. Правопорушники викрали 20 тисяч гривень та захопили заручницю. На їхній слід вийшли поліцейські. Як пройшли навчання праоохоронців?

поділитись:
У Маріуполі пройшли навчання силовиків - фото 1

Усі автодороги під Маріуполем - перекрито. Поліцейські намагаються затримати крадіїв. Проте автівку так і не зупинили. Нападники потрапляють у ДТП та викрадають іншу машину. Вони намагаються відірватися від поліції та розуміють - марно. Тому з'їжджають із дороги і барикадуються в покинутій будівлі. В них у заручниках жінка. Правоохоронці хочуть домовитися зі злочинцями.

Порушники висунули вимоги - "зелений коридор" до непідконтрольного Донецька, гроші та автівку. В разі невиконання - погрожували вбити заручницю. До операції долучився спецпідрозділ КОРД. Вирішили брати будівлю штурмом. Заручницю врятували, а втікачів - затримали.

«Зловмисники були заарештовані та доставлені до Мангушського відділу поліції, де на теперішній час тривають слідчі дії. Ця спецоперація проводиться прихованими органами, для того, щоб в екстремальних умовах перевірка готовності, сил та засобів», - розповів в.о начальника сектора кримінальної поліції Мангушського відділення поліції Костянтин Бондарев.

Також правоохоронці додали, тренуватимуться і надалі, аби підвищити безпеку в регіоні.