Маріупольці можуть долучитися до обговорення Стратегії−2030

Обговорення пройде в онлайн форматі. Взяти участь може кожен охочий. Про це повідомляють у міській раді.

16 грудня об 11:00 відбудеться IV Форум організацій громадянського суспільства та жителів Маріуполя. У його межах пройде презентація фінального варіанту «Стратегії-2030.

Форум проходитиме в онлайн-форматі. Приєднатися до нього можна за посиланням.

У міській раді нагадують: Стратегія до 2030 року розроблялася протягом 2020-2021 років. Над концепцією працюють експерти, представники громадськості, співробітники міської ради.

Зараз команда закінчує формувати цей проєкту і хоче почути думку маріупольців.

#Маріуполь #стратегія розвитку

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
"Є бажання, щоб між громадянами та владою відбувався діалог": Марічка Падалко і Євген Клопотенко взяли участь в акції на підтримку Федорова. ВІДЕО
Російські війська здійснили напад на Павлоград, внаслідок якого загинуло двоє людей, а вісім отримали поранення. Фото з місця подій.
Служба безпеки України затримала дезертира, який, виконуючи замовлення Росії, займався шпигунством на території Дніпропетровщини.
Теги