19:04, 24 березня

На виконкомі обговорили запуск електробусів, відкриття басейну та будівництво гуртожитку

Які ініціативи підтримали члени виконкому та як оновлюватимуть місто?

поділитись:
На виконкомі обговорили запуск електробусів, відкриття басейну та будівництво гуртожитку - фото 1

Унікальність, комфорт та доступність. Оновлення плавбасейну "Нептун" вдосконалили. До проєкту внесли додаткове інклюзивне облаштування.

«Ми замість двох ліфтів з торців будівлі передбачили вхід через центральну вхідну групу, також передбачили пристрій двох похилих підйомників на сходових маршах. Це дозволить безбар'єрно пересуватися. Так само організовані підйомники для маломобильного населення в воду, якщо це необхідно, і для відвідування трибун», - розповіла начальниця управління капітального будівництва Галина Шейченко.

Крім того, сьогодні ухвалили окремий проєкт реконструкції прилеглої території: фонтану, озеленення, дитячих майданчиків та парковки. Нині роботи виконані майже на 40%. Спортивний комплекс відкриють вже у жовтні.
Також завершують транспорту реформу, відзвітував директор департаменту Василь Клат. З 30 квітня на дорогах Маріуполя курсуватимуть 15 сучасних електробусів.

Ще члени виконкому підтримали ініціативу реновації спортивної інфраструктури. Так, замість адміністративної будівлі спорткомплексу "Азовець" планують побудувати гуртожиток європейського рівня. Сам комплекс теж може зазнати змін. Міський голова Вадим Бойченко додав, поки це все - ініціативи.

Крім цього, члени виконкому ухвалили питання оновлення та розвитку дитсадочків, будівництво мереж газопостачання та ремонт центру реабілітації дітей із інвалідністю.