11:39, 09.05.2020

Маріупольці пам'ятають про 9 травня - з раннього ранку несуть квіти до пам'ятників

Незважаючи на те що зривається дощ і ніяких офіційних заходів до Дня Перемоги жителі Маріуполя шанують пам'ять тих, хто воював.

поділитись:
Маріупольці пам'ятають про 9 травня - з раннього ранку несуть квіти до пам'ятників - фото 1

Попри те, що в Україні діє карантин і зривається дощ жителі Маріуполя не забувають про День Перемоги. З самого ранку несуть квіти до підніжжя пам'ятників. Біля пам'ятника Жертвам фашизму і Воїнам визволителям горить вічний вогонь.

 

Ажіотажу і порушення норм карантину наші журналісти не помітили. За порядком стежать правоохоронці. Як повідомляє поліція, 9 травня по всій Україні заплановано до Дня Перемоги близько 290 заходів з покладанням квітів та 50 автопробігів. Публічну безпеку і порядок забезпечують майже 7 тисяч поліцейських і понад 1,4 тисячі військовослужбовців Нацгвардії України.

«9 травня основною формою проведення заходів будуть автопробіги. Вони охоплюватимуть не лише території обласних центрів, а й районів та міст обласного значення. У першу чергу це Донецька, Луганська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська, Одеська та Харківська області. У цих ситуаціях поліція має не допустити та роз’яснити всім учасникам два аспекти: всі охочі, які не можуть взяти участь в автопробігах, мають змогу очікувати їхнього прибуття поблизу пам’ятних місць. Але після прибуття автоколон – всі учасники заходів в обов’язковому порядку мають дотримуватися всіх карантинних вимог», - зазначив заступник голови Нацполіціі Олександр Фацевіч.

 

Маріупольці пам'ятають про 9 травня - з раннього ранку несуть квіти до пам'ятників - фото 16358
Маріупольці пам'ятають про 9 травня - з раннього ранку несуть квіти до пам'ятників - фото 16357