12:02, 08.05.2020

Маріупольців просять утриматися від масових заходів на 8-9 травня

Щоб запобігти поширенню COVID-19, поліція закликає маріупольців утриматися від зборів, мітингів та інших масових заходів. За порушення карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

поділитись:
Маріупольців просять утриматися від масових заходів на 8-9 травня - фото 1

Масові зібрання можуть негативно вплинути на життя і здоров'я українців у період пандемії, повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

"8 і 9 травня в країні буде відзначатися День пам'яті та примирення, а також 75-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Поліція Донеччини закликає утриматися від зборів заради Вашої безпеки", - йдеться в повідомленні.


Також поліція нагадала, що використання будь-якої символіки комуністичної партії - заборонено! До неї відносяться: георгіївська стрічка, герби та прапори СРСР і УРСР, серп і молот, гімн СРСР, комуністичні гасла. Заборона поширюється і на використання символів нацизму.

Маріупольців просять утриматися від масових заходів на 8-9 травня - фото 16195

У святкові вихідні поліцейські будуть патрулювати площі та меморіальні пам'ятники. На будь-які правопорушення правоохоронці реагуватимуть відповідно до законодавства.