11:25, 20 серпня

Маріупольці вимагають заборонити ловити рибу на відремонтованому пірсі

Новий пірс не для вудочок, а для побачень! Жителі міста створили відповідну петицію та відправили міській владі, зараз триває збір підписів. Рибалки ж кажуть, не смітять і нікому не заважають. Як вирішити питання?

поділитись:
Маріупольці вимагають заборонити ловити рибу на відремонтованому пірсі - фото 1

Пані Лідія - пенсіонерка. Майже щодня приходить на пірс на риболовлю. Каже, найкращий вилов - зранку. Жінка розповідає, що намагається не смітити і після себе залишає чистий пірс. Але зізнається, не усі рибалки підтримують тут порядок. За них це роблять інші.

Брудні лавки, сморід і часом неможливо пройти через велику кількість вудочок. Про це маріупольчанка Валентина поскаржилася в петиції міській владі. Авторка петиції аргументує - пірс відремонтували для прогулянок. Аби рибалки не заважали відпочивальникам, пропонує встановити знаки, які б заборонили лов риби на цьому місці. А за недотримання правил вимагає порушників штрафувати. У міськраді ж впроваджувати такі правила поки не планують.

«Сказати про те, що ми можемо заборонити, напевно, це буде неправильно. Ми ще раз проведемо бесіди, ще раз будемо говорити з кожним. Якщо потрібно, будемо говорити кожен день, але доб'ємося чистоти на нашому рідному улюбленому пірсі», - відповів заступник міського голови Сергій Захаров.

Петицію обов'язково розглянуть і нададуть офіційну відповідь. Та нині закликають і рибалок, і відпочивальників дотримуватися порядку.