11:30, 07 липня

Жителька Маріуполя звинувачує ветеринарку у смерті кішки

Добра, весела та активна. Такою була кішка Аліса. Декілька днів тому вона почала задихатися, а після так званої "допомоги" ветеринарки Катерини - померла. Із цією спеціалісткою стикалися й інші маріупольці. Чи понесе вона якусь відповідальність?

поділитись:
Жителька Маріуполя звинувачує ветеринарку у смерті кішки - фото 1

Це останні фотографії Аліси. Її хазяйка Вікторія згадує, улюблениця почала задихатися вночі. Тому через пошукову систему в Інтернеті терміново викликала ветеринара. Приїхала пані Катерина. Проте ветлікарка, навпаки, нашкодила, і тварина - померла, стверджує Вікторія.

«Вона дістала гамівну сумку для тварин. У підсумку вона її ще й придавила, коли хотіла застебнути. Кішка почала ще більше в агонії битися», - каже хозяйка кішки.

Нині, аби знайти цю лікарку, Вікторія звернулася до поліції. Зі свого боку наші журналісти вирішила з'ясувати, чи дійсно Катерина - справжній ветеринар. Зателефонували тому ж оператору клініки, до якого звернулися господарі кішки. Там відповіли, що ветеринара на ім’я Катерина в них немає.

Сама ж жінка слухавку не брала, і на зв'язок так і не вийшла. За допомогою спеціальної програми ми з'ясували, як цю ветеринарку підписали у телефоні інші клієнти. Нази говорять зза себе: живодерка, вбивця тварин, ветеринар дияволу.

Ветлікарі радять: спеціаліста потрібно обирати дуже ретельно. Та в будь-якій ситуації звертатися лише до перевірених фахівців, а не до першого ліпшого.

У поліції ж підкреслюють: пошук ветеринарки триває. Нагадаємо, за жорстоке поводження з тваринами загрожує штраф або арешт до шести місяців, або обмеження волі до трьох років.