15:05, 07.05.2019

8 травня маріупольців запрошують на акцію присвячену загиблим у сучасній війні

8 травня маріупольців запрошують на акцію присвячену загиблим у сучасній війні 07.05.2019

поділитись:
8 травня маріупольців запрошують на акцію присвячену загиблим у сучасній війні - фото 1
8 травня о 12:00 на Алеї Пам'яті (більш відомій серед жителів міста як Арбат) учасники Платформи ТЮ зроблять місце пам'яті з інформацією про маріупольців, які загинули у війні з Росією.

Людям пропонують брати з собою квіти, лампади, або просто прийти, щоб згадати тих, кого ми втратили.


«8 і 9 травня визначають Дні пам'яті жертв Другої світової війни. Не забувати дійсно важливо, бо допоки ми пам'ятаємо, є шанс не повторити трагічну історію. Однак сьогодні триває інша війна. Вона ближча, реальніша, страшніша. Війна, що вбиває українців вже 5 років. В Україні нема людини, якої не торкнулася війна з Росією, а в Маріуполі ці травми особливо болючі. Нехай це буде день пам'яті тих, хто віддав своє життя, аби ми зараз жили у вільній Україні. День пам'яті, але не день примирення» - зазначають організатори акції.

9 травня виповниться 5 років з першої смерті захисників Маріуполя на цієї війні. З 2014 року близько 40 військових-маріупольців загинули, захищаючи нашу країну. Добровольці, військові, прикордонники, співпрацівники МВС та СБУ, пілоти, патрульні... Снайперські кулі, поранення, міномети, розтяжки, фугаси, катування - причини загибелі страшні та трагічні. Хтось з них зникли без вісті, хтось навіть не поховані.