11:20, 18 серпня

Сусідка заливає квартиру майже 10 років. Як боротися?

Сиплеться штукатурка, пліснявіють стіни, іскрять електро дроти. У таких умовах змушені жити мешканці будинку на бульварі Шевченка. Скаржаться, протягом десяти років їхні квартири та під'їзд заливає сусідка з верхнього поверху. А та - з обвинуваченнями не згодна

поділитись:
Сусідка заливає квартиру майже 10 років. Як боротися? - фото 1

Від потоків води сьогодні прокинулась о другій ночі, скаржиться пані Наталя. Жінка розповідає, її квартиру заливає вже 10 років. По допомогу зверталася до голови ОСББ, поліції та міськради. Проте - результату жодного. Ще у 2011-му комісія оглянула будівлю, визначила, що десь зверху є дірка, проте де саме так і не знайшла.

Голова ОСББ пані Олена впевнена: тече з квартири на шостому поверсі. Господиня свою провину начебто заперечує, до себе не пускає й вирішувати проблему не хоче.

Тож йдемо на шостий поверх. Спочатку власниця не захотіла контактувати, згодом все ж вийшла. Пані Катерина припускає, можливо дірка не в квартирі, а у стояку. Адже її помешкання сухе. І наголошує, відразу треба знайти місце протікання. З нею погоджується і сусідка знизу.

Після тривалої дискусії, пані Катерина пообіцяла: перешкоджати роботі спеціалістів більше не буде.
Як діяти у таких ситуаціях? Юристи радять спершу звертатися до голови ОСББ та викликати профільні служби.

Якщо ж людина не йде на компроміс, варто звернутися до суду. У разі ухвалення, порушник повинен відшкодувати моральний та матеріальний збитки. У протилежному випадку можуть арештувати квартиру або соціальні виплати: пенсії, зарплатнею та інше. Спеціалісти додають, це стосується як приватизованих, так і комунальних квартир.