12:30, 17 вересня

Маріупольські правоохоронці зустрілися з європейськими колегами

Також на зустрічі був профільний комітет Верховної Ради. Обговорювали дружні стосунки поліції та містян, підвищення ефективності роботи та спільну протидію злочинності.

поділитись:
Маріупольські правоохоронці зустрілися з європейськими колегами - фото 1

Фахівці обмінялися ідеями реформ, обговорили рішення проблем у цивільній безпеці та розповіли про досягнення.

«Наше регіональне представництво працює вже рік в Маріуполі. Ми стали дуже гарними партнерами, активно співпрацюємо з національною поліцією України. Завдяки наближеності до громадян, поліція найбільше взаємодіє з ними, і хочемо сказати, що бачимо гарні результати розвитку їхньої роботи, тому що ми, наприклад, допомагали запроваджувати такий проєкт, як взаємодію поліції та громади на партнерських засадах», - зазначив заступник голови консультативної місії ЄС Фредрік Весслау.

 

«За рахунок допомоги наших союзників, складова матеріально-технічної бази, вона постійно покращується. У вас в місті на Донеччині з'являються спеціальні транспортні засоби і обладнання для спецпризначенців і так далі. Звичайно його треба більше, всім треба більше, але воно є. Є шанс на майбутнє, є величезні можливості», - наголосив», - сказав перший заступник голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук.