18:56, 19.06.2020

Маріупольських медиків привітали з професійним святом

У неділю своє професійне свято відзначатимуть медпрацівники. Сьогодні людей у білих халатах привітав міський голова Вадим Бойченко.

поділитись:
Маріупольських медиків привітали з професійним святом - фото 1

 

Із дитинства мріяла бути лікаркою, адже медицина - це сімейна справа. Уже 6 років Ольга Єлісєєва працює медичною директоркою у міській лікарні №9.

«Багато було таких пацієнтів дуже важких. Моряк був у нас 17-річний, теж завдяки нашим хірургам ми його відновили повністю, він поїхав додому. Мені подобається, коли хворі одужують», - каже Ольга Єлісєєва.

Сьогодні з прийдешнім святом Ольгу та її колег привітав міський голова Вадим Бойченко.

«З величезним задоволенням, з гордістю приїхав сюди, до вас. Хочу побажати вам найголовнішого, що ви бажаєте нам, звичайно ж - здоров'я», - зазначив мер.

Із квітами та подарунками відвідав мер і медиків дитячої лікарні. Світлана Коломієць працює педіатром понад півстоліття. Про свою улюблену справу розповідає із захватом.

«Цікава у нас робота, яка захоплює всі сфери не тільки як респіраторні інфекції, простудні захворювання. А тут все, відділення патології новонароджених, тут неврологія, травматологія, хірургія і вся педіатрія. Так що я працюю з великим задоволенням», - каже лікарка.

Вадим Бойченко наголосив, під час пандемії лікарі стали нашими справжніми рятівниками.

«Я твердо впевнений був завжди, що у нас є команда професійних медичних працівників. Якщо говорити про героїв, дійсно, це наші справжні герої. Мені з ними не страшно з будь-якими викликами справлятися, тому що ключове, що це - професійні люди, які присвятили своє життя найблагороднішій професії», - акцентував Вадим Бойченко.

Подарунок від міста отримала й Олена Білик. У Центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом вона працює 6 років. Сама виховує трьох дітей, винаймає квартиру. Сьогодні жінка одержала від мера ключі від власного помешкання.

Маріупольських медиків привітали з професійним святом - фото 20345