18:44, 27.05.2020

Маріупольський транспорт за фактом перевозить тільки 20% пасажирів

На сьогодні у Маріуполі збільшився час очікування транспорту. Це пов'язано з карантинними обмеженнями.

поділитись:
Маріупольський транспорт за фактом перевозить тільки 20% пасажирів - фото 1

Сьогодні, 27 травня, в Маріуполі на маршрут вийшли абсолютно усі автобуси, тролейбуси і трамваї, які є в парку комунального транспорту. Про це розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

За його словами, на вулиці міста вийшла 181 одиниця комунального транспорту і 90 маршрутних таксі. Проте, черги на зупинках Маріуполя є. Середній час очікування транспорту збільшився з 12 хвилин до 40 хвилин. Пасажиропотік збільшився на 60-70%.

Справа в тому, що з послабленням карантину право на проїзд мають всі жителі міста, а ось автобуси або тролейбуси можуть перевозити людей тільки на місцях для сидіння. А це 20% від загальної кількості, сказав Захаров.

Наприклад, автобус, який може перевезти 100 осіб за фактом везе тільки 18-20.

Сьогодні в місті ведуть переговори з обласним керівництвом з приводу збільшення кількості пасажирів в траспорті, хоча б до 50% від максимальної наповнюваності, запевнив Сергій Захаров.

Він так само звернувся до маріупольців з проханням по можливості утриматися від поїздок тих, хто не їде на роботу. Або планувати свій графік так, щоб не їхати в години пік.