15:00, 01.08.2020

Медики Харкова отримали два сучасних апарати ШВЛ

Два сучасних апарати ШВЛ медикам Харкова передає Фонд Ріната Ахметова разом з футбольним клубом Шахтар.

поділитись:
Медики Харкова отримали два сучасних апарати ШВЛ - фото 1

Зараз у реанімації Харківського обласного диспансеру троє тяжкохворих - вони потребують термінової медичної допомоги.

Від ускладнень коронавірусу страждають легені, серце та інші життєво важливі органи. В диспансері радіаційного захисту перебувають вже 80 пацієнтів із діагнозом COVID-19. І це лише за місяць.

Харківська область у лідерах антирейтингу з поширення коронавірусу. У регіоні понад три з половиною тисячі хворих - лікарі прогнозують погіршення ситуації.

Без сучасного обладнання навіть висококваліфіковані лікарі не завжди спроможні подолати коронавірус.

Два сучасних апарати ШВЛ медикам Харкова передає Фонд Ріната Ахметова разом з футбольним клубом Шахтар. Нову техніку відразу ж готують до роботи.

"Мы благодарны Фонду Рината Ахметова за оказанную помощь нашей клинике. Это неоценимый вклад, который нам очень поможет в лечении пациентов" - каже Катерина Строєнко, реаніматолог Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту населення

Щоби перемогти коронавірус, Фонд Ріната Ахметова закупив для державних лікарень 200 апаратів ШВЛ - це допоможе врятувати життя тисяч людей.

Від початку пандемії, допомогу отримали 17 областей України. Крім обладнання, лікарям передають експрес-тести, захисні костюми і медичний одяг.