09:08, 20 серпня

Мер Маріуполя підписав меморандум про співпрацю з черговими ОСББ

У Маріуполі продовжують облаштовувати затишні двори. Це подарунок для новостворених ОСББ від міста. А в якості гарантії подальшої підтримки - меморандум про співпрацю. Ще один такий документ Вадим Бойченко підписав з мешканцями двох об’єднань.

поділитись:
Мер Маріуполя підписав меморандум про співпрацю з черговими ОСББ - фото 1

Вулиця Лавицького, 6. Мешканці цієї багатоповерхівки близько п'яти років тому створили ОСББ. Про це рішення вони не шкодують, бо раніше їхній двір був у жахливому стані.

Цьогоріч ситуація кардинально змінилася. Новий двір - це подарунок від міста. Свої наміри про подальшу співпрацю жителі та мер зазначили в меморандумі.

«Мер хоче бачити не затишний двір, а хоче бачити жителя міста Маріуполь. І для мене затишний двір = жителі. Ось скільки жителів виходить і бачать, користуються цими благами, настільки затишним він і стає. Жителі у дворі - затишний наш двір і конкретно місто Маріуполь», - зазначив міський голова Вадим Бойченко.

На черзі - ще 45 "Затишних дворів". Загалом за п'ять років у розвиток ОСББ з міського бюджету інвестовано понад мільярд гривень.