19:15, 19 березня

Мешканці приватних будинків можуть отримати вугілля в рамках муніципальної програми

Понад три мільйони гривень - на придбання вугілля. Мешканці приватних будинків, які отримують пільги або субсидії, можуть стати участниками муніципальної програми підтримки. Куди звертатися по допомогу?

поділитись:
Мешканці приватних будинків можуть отримати вугілля в рамках муніципальної програми - фото 1

Тонна вугілля на зиму. Жителька Маріуполя Людмила опалює будинок піччю. Щосезону на придбання твердого палива витрачає близько 13 тисяч гривень. Субсидію - отримує, проте її не вистачає. На початку року жінка отримала від держави приблизно половину суми на вугілля. Іншу частину виплатили з міського бюджету. Жінка взяла участь у програмі підтримки від муніципалітету.

Програма працює з 2019 року. Мешканцям приватних будинків, які мають пільги або субсидії, допомагають із придбанням твердого палива. Вони щороку отримують одноразову матеріальну допомогу в еквіваленті до державної.

Подати заявку можна буде з початку вересня. Для цього необхідно звернутися до територіальних відділів профільного департаменту з копією паспорта, реєстраційним номером платника податків та надати особовий рахунок банківської установи, куди будуть зараховуватись кошти.

Прийом заявок триватиме до грудня. І вже в січні наступного року учасники програми отримають виплати.